İkoll Tekstil | About Us
560
page-template-default,page,page-id-560,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

About Us

About Us

2009 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren firmamız İkoll adıyla sektörde ki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimizin tasarım şekli ve üretiminde ki üst düzey kalite ile sektörde ayakları yeren basan nadir firmalardan biri olarak yurt içi ve yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. İkoll, yaratıcı tasarım ekibiyle, her yeni koleksiyonun da sezonun renk ve desenlerini birleştirerek kadının yaşam tarzı olurken, kendine güvenen moda heyecanına inananların da vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarmıştır.

 

Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve yılların verdiği tecrübeyi de, müşteri memnuniyeti ile birleştirerek bir marka haline gelmiştir. Bayilerini her zaman destekleyen ve yaşatan anlayışı ilke edinip bu doğrultu da ilerlemektedir. 5000 m2 kapalı alanı, son teknoloji altyapısı, ar-ge ekibiyle ve uzman kadrosuyla her bölümünde kusursuz olmaya çalışan firmamız, kalitesinden ödün vermeden, ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmayı prensip edinmiş ve moda da dünya standartlarını yakalamıştır.

Yönetim fonksiyonlarının etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere kurulmuş olan kalite yönetim sistemimiz, tüm firma çalışanlarının katılımı ve yönetimin desteğiyle toplam kalite yönetimi hedefine ulaşılmasında, temel taş görevini üstlenmektedir.

Müşteri beklentilerini karşılamak ve onları mutlu etmek için, müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Timeline

2009

İlk Toptan Mağazamız

İkoll’un hikayesi Cağaloğlu’nda 20m2lik bir dükkanda başladı. Kısa zamanda ismimizi Cağaloğlu’nda takip edilen firmalar arasına aldık. Üretime ilk bayan tesettür ve spor giyimde başlayan İkoll yüksek satış rakamlarına ulaştı.

2010

Kurumsal Kimlik

Kurumsallaşma çalışmalarını bir üst safhaya taşıyarak vizyon ve misyon sahibi bir şirket olma yolunda hızla ilerledi.
2011

Yenilikçi ve Kararlı

Yaptığı modellerle adından sıkça bahsettiren İkoll, yenilikçi ve kararlı adımlarla iyi bir marka olmayı başardı. Tasarımları ile anadoluda ve mega şehirlerde bayan giyimde teknik yatırımlarla tercih edilenler listesine girdi.

2012

Altyapı Çalışmaları

Yaptığı alt yapı yatırımlarıyla geleceği şimdiden görüp talebe cevap verecek bir aşamaya geldi.

2013

Merter'de İkinci Showroom

Merter’de 400m2lik showroomuyla ikinci toptan satış mağazasını kiraladı. Bayan spor giyimde tercih edilenler arasındaki tırmanışını hızlandırarak İkoll marka haline geldi. Üretim hacmini 10 kat arttırarak Merter piyasasında saygın bir kimliğe kavuştu.

2014

Koca Bir Fabrika

5000m2 kapalı alanda, profesyonel altyapısı ile talebe cevap verecek fabrikamızda, iş hacmimizi mevcudun çok üzerine çıkararak Türk ekonomisine istihdam sağladık.

2015

Global Pazarda İkoll

6. yılını kutlayan İkoll, markasına yüklediği vizyon ile 2015 yılında büyük adımlar atmayı hedeflemektedir. Pazar alanını genişleterek, global pazarda söz sahibi marka olma yolunda ilerlemektedir.