İkoll Tekstil |
783
page-template-default,page,page-id-783,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Yenilikçi Tasarımlarımız ile Kadın
Giyimine Yön Veriyoruz

Yaratıcı Tasarım ekibimiz her yeni kolleksiyonunda sezonun en moda renk ve desenlerini heyecan verici kumaş ve tasarımlar ile birleştirerek kadınların moda heyacanına ortak oluyor. Kendine güvenen ve yeni trendleri takip eden tüm kadınların vazgeçilmezleri arasına girecek tasarımlarımızı keşfedin.

Hakkımızda

Bayan giyim modasına yeni bir anlayış ve ivme getirebilmek amacı ile 2009 yılında faaliyetlerine başlayan İkoll; Genç, yenilikçi, özgün ve şık çizigisi ile kısa zamanda stil sahibi kadınların dolaplarında yerini aldı. Bu iddialı çıkışını kaliteli üretim sistemlerine yaptığı yatırımlar ile de destekleyerek sektördeki payını giderek arttırmakta ve Türkiyenin en tanınan kadın giyim markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

“Yeni trendler en moda renkler heyecan verici tasarımlar ile birleşerek still sahibi kadınlara hitap ediyoruz. Dünyada da Türk modasını gururla temsil ediyoruz.”

SS 18 KOLLEKSİYON

2018 Yeni kolleksiyonun heyecanını bizimle paylaşın.

ekatalog-1
E-Katalog

Bize Ulaşın

MODAYI TAKİP EDİP SİZİN İÇİN TASARLIYORUZ

0212 506 31 36

Merter Mağaza : M.Nesih Özmen Mah. Çam Sok. No:12/A Merter / İstanbul

info@ikoll.com.tr