İkoll Tekstil | STİLİNİZE HAREKET, TARZINIZA ASALET GELSİN
491
post-template-default,single,single-post,postid-491,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1,vc_responsive

STİLİNİZE HAREKET, TARZINIZA ASALET GELSİN

STİLİNİZE HAREKET, TARZINIZA ASALET GELSİN

Klasik gömlekler, günlük kıyafetler metalik, spor giyim ise daha parlak olacak sezonda! Sezon bilinenin çok dışına çıkacak..
Modanın iki iddialı rengi 2015 yazında karşı karşıya olacak! Birisi tüm saygınlığı ve keskin duruşu ile elektrik mavisi olacak, diğeri ise çöllerin kumlarından ilham alan mistik rust! Bu ikilinin çekişmesine kendinizi hazırlasanız iyi olacak, çünkü bu yaz her yerde bu iki muhteşem rengin çarpışmasına tanık olacağız!

Elektrik mavisi 90’ların en iddialı renklerinden biri. Güçlü ve keskin duruşu nedeniyle gece elbiselerine mahkum edilen bu renk, 2015 yılında podyumlarda sert bir giriş yapmıştır. Kendini gece elbiselerinden kurtarıp günlük parçalarla buluştu. Özellikle de stilettoların başını döndüren elektrik mavisi, 2015 yazında bununla yetinmeyecek. 2015’in kış aylarından bile bluzlarda, kabanlarda gelişinin ilk sinyallerini veren bu renk, seçkin bir stil isteyenler için elbiselerden, aksesuarlara kadar her yerde kendini gösterecektir.

2015 sonbahar moda haftasında, beyazın siyahla arkadaşlık ettiği, parıltılı desenli detaylarda özgürlük bulduğu tasarımları izledik. Kadınların simge durumuna gelen gold rengini, gelecek sezon bir çok parça da taşıdığı belirtildi.
Her an, her şeyle, her renkle, her yerde leopar kullanılabiliyor artık. Tonlarda, kombinlerde, renklerde ve desenlerde artık takılma yapmayın. Doğadan renklerin ve desenlerin modası 2015 yılından yayılmadan siz bu trendi yaz sezonunda kullanın. Stilinize hareket, tarzınıza asalet gelsin.
Grafik desenlerle, blok renklerle ve farklı dokuları bir arada kullanarak giydiklerinizi daha havalı ve muhteşem gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Kontrast renklerin uyumundan doğan görüntüyle, üzerinizdekileri daha kaliteli gösterebilir.

Düz renklerden oluşan kombininize bu sene çok moda olan, hayvan desenli ya da grafik desenli bir bluz ekleyerek dikkat çekici bir stile sahip olabilirsiniz..
Parlak ve güçlü renklerin tasarımları her zaman daha iddialı daha zengin gösterir. Kuvvetli renklerin oldukça popüler olduğu bu dönemde, yeni trendler çoktan vitrinlerde yerini aldı.